Aktualności

Lista Rzeczoznawców

Podstawą działania rzeczoznawcy PTI jest wpis na Listę Rzeczoznawców PTI.

Każdy rzeczoznawca wpisany na Listę jest zobowiązany przestrzegać postanowień Regulaminu Izby.

Rzeczoznawcom PTI przysługuje specjalna pieczęć, którą mają prawo używać wyłącznie na dokumentach powstałych w ramach realizacji prac zleconych przez Izbę Rzeczoznawców PTI.

Zamieszczona poniżej Lista Rzeczoznawców PTI jest potwierdzeniem, że dana osoba została przyjęta przez Zarząd Główny PTI w poczet rzeczoznawców PTI.

Nr

Imię i nazwisko rzeczoznawcy PTI

086

Abramowicz Mirosław

167

Adamska Izabela

111

Andrukiewicz Elżbieta

103

Babiak Bogdan

142

Banasik Arkadiusz

163

Boboli Agnieszka

129

Bogucki Dariusz

141

Bogusławski Leszek

150

Boguś Paweł

158

Bolanowski Marek

048

Buszman Józef

023

Cetnarowicz-Jutkiewicz Anna

025

Czarnowski Juliusz

049

Czerniejewski Borys

050

Daleczko Zbigniew

013

Deminet Jarosław

079

Dorożyński Janusz

107

Dudkiewicz Michał

051

Dyczkowski Mirosław

132

Frączkowski Kazimierz

081

Falc Piotr

024

Gloza Elżbieta

045

Głazek Wojciech

133

Gospodarek Tadeusz

026

Górski Janusz

090

Grocholski Leszek

092

Henig Paweł

065

Hołoń Bożenna

076

Hołyński Marek

153

Ignaczak Ewa

028

Iszkowski Wacław

030

Kajrunajtys Danuta

031

Kajrunajtys Kasjan

032

Kalinowska-Iszkowska Małgorzata

131

Kaniewski Krzysztof

126

Kapczyński Adrian

054

Kiedrowski Wojciech

110

Kifner Tadeusz

033

Kocój Jan

154

Komorowski Tomasz

094

Korpal Andrzej

083

Kowalewski Mirosław

114

Koziński Maciej

137

Kozłowski Andrzej

055

Król Andrzej

072

Kurowski Jerzy

100

Kwiatkowska Anna Beata

117

Lewicki Dariusz

134

Lorenz Krzysztof Michał

104

Lubiński Marcin

146

Łazuchiewicz Paweł

127

Łubiarz Marek

034

Łukasik Ewa

035

Madeyski Lech

066

Majewski Andrzej Józef

058

Maniecki Marek Jerzy

106

Marciński Włodzimierz

156

Marczak Grzegorz

108

Maryniak Zbigniew

097

Mazur Hanna Alicja

002

Mazur Zygmunt

059

Meller Edward

036

Mickiewicz Joanna

010

Miłosz Marek

096

Mizerska Ewa

130

Mizerski Adam

166

Momot Przemysław

105

Mrózek Tomasz

148

Muras Wojciech

005

Myszor Alicja Teresa

080

Myszor Mieczysław

151

Nadolna Maria

149

Nawrocki Piotr

061

Niedźwiedziński Marian

060

Niemiec Andrzej

037

Niwicki Jacek

001

Nowak Jerzy

165

Nowak Marcin

112

Olszowski Krzysztof

159

Ordysiński Tomasz

085

Orłowski Cezary

143

Ostrowska Beata

144

Ostrowski Robert

068

Paluszyński Wiesław

160

Paszkiewicz Andrzej

118

Patała Krzysztof

082

Pieczulis Piotr

062

Pilawski Bogdan

101

Piwiński Mariusz

071

Pluta Zygmunt

077

Rogowski Tadeusz

113

Rosłon Dariusz

089

Rudziński Krzysztof

119

Sawicki Paweł

120

Schmidtke Krzysztof

161

Semeniuk Dariusz

102

Skiba Artur

069

Skrzeszewska Małgorzata

139

Sokół Marcin

121

Stolarski Marek Piotr

155

Swacha Jakub

098

Syczewski Paweł

038

Szafraniec Wiesław

145

Szatkowski Marcin

122

Szatkowski Tomasz

152

Szczerba Andrzej

   

004

Szyjewski Zdzisław

109

Szymańska Barbara

128

Średniawa Marek

135

Tabor Michał

041

Tadeusiewicz Ryszard

138

Tokarski Robert

124

Trawka Janusz

039

Valenta Marek

140

Walaszkowski Wojciech

007

Wierzba Andrzej Maciej

116

Wiatr Michał

099

Wiśniewski Krzysztof

157

Witański Mateusz

162

Wojciechowski Jarosław

078

Wyrostek Arkadiusz

136

Wystub Sylwia

095

Ziemba Krzysztof

123

Żmudziński Janusz